İçerik Bulutu

İçerik Bulutu

Firma Bilgileri
İçerik Platformları
İçerik Bulutu
2000+
2500+
Screenshots

İçerik Bulutu Hakkında

İçerik Bulutu, profesyonel ve onaylanmış içerik üreticileri ile içerik ihtiyacı olan markaları bir araya getiren ve bu büyük operasyonu iki taraf için de ürettiği teknoloji ve servislerle kolaylaştıran bulut tabanlı, online bir içerik servisidir.

45 ayrı uzmanlık kategorisinde, 2000+ uzman içerik yazarıyla işletmeler için 10 farklı türde özgün, faydalı,ve kaliteli içerik üretir.Çiçeksepeti,Hepsiburada,Yemeksepeti,Penti,Beymen,Decathlon,ForeverNew,Çikolatasepeti,Onedio gibi Türkiye'nin en büyük markalarına içerik konusunda hizmet veren İçerik Bulutu,teknolojik alt yapısı ve kaliteli hizmeti ile,e-ticaret sektöründeki KOBİ'lere de hizmet sağlamaktadır.

Kullanım Alanları

İçerik Bulutu; marka, kobi ve ajanslar için ihtiyaç duyulan ölçekte, farklı kategori ve türlerde içerik üretir. Yüzlerce uzman yazar sayesinde, büyük ölçekli taleplerinizin dahi kısa sürede, kaliteli bir şekilde karşılanmasını sağlar.

İçerik Bulutu online yayıncı ekranları sayesinde, internet bağlantısının bulunduğu her yerden; ürün, kategori, meta açıklamaları, uzun blog, blog, web sitesi içerikleri ya da basın bülteni talep edebilirsiniz.

Dilerseniz 1 İçerik Dilerseniz 1000 içerik tek yapmanız gereken yayıncı hesabı oluşturarak dilediğiniz türde içerik talep etmek ve tüm süreci online olarak yönetmek.

İçerik Bulutu;E-Ticaret sitelerinin ürün,kategori,blok gibi alanlarda özgün içerikler oluşturarak sitenizin reklam ve arama hacmini geliştirebilir

Faydaları ve Avantajları

E-ticaret siteleriniz, kurumsal blog ya da web siteleriniz ve içerik projeleriniz için İçerik Bulutu’nu tercih ederek;

 • Arama motorlarından görünürlüğünüzü arttırabilir,
 • Hedef kitlenize kolayca ulaşabilir,
 • Tamamen online olarak gelişen süreç sayesinde zamandan ve iş yükünden tasarruf edebilir,
 • Size özel olarak hazırlanmış İçerik Bulutu eklentileri ve teknolojileri ile içerik projelerinizi yönetmek için daha fazla zaman kazanabilir,
 • 45 ayrı kategoride içerik üretebilen onlarca uzman yazar sayesinde, profesyonel ve hızlı çözümler alabilir,
 • Kaliteli, faydalı ve %100 özgün içerikler ile hem organik site trafiğinizi hem de dönüşüm oranlarınızı yükseltebilirsiniz.
 • Ekonomik Fiyatlar

  İçerik Bulutu, talep oluşturma esnasında ödeyeceğiniz miktarı, içerik adedine ve türüne göre otomatik olarak hesaplar ve bu aşamada size gösterir. Dolayısıyla, ödeyeceğiniz miktarı bilir ve sürpriz faturalar, ek ücretler ile karşılaşmazsınız. Farklı ödeme seçenekleri ile size en uygun ödeme şeklini kullanabilirsiniz.

  Nasıl Çalışıyor?

  İçerik Bulutu yayıncı kaydınızı oluşturduktan sonra, yayıncı ekranınıza giriş yapıp saniyeler içerisinde talebinizi oluşturabilirsiniz. Üretime açılan talebiniz, kategorisine uygun olarak uzman yazarlara atanır. İçerikler, üretildikten sonra profesyonel editörler tarafından incelenir. Talebinize ve açıklamalarınıza uyan içerikler editör onayı alır ve onayınıza sunulur. Bu içerikleri yayıncı ekranınız üzerinden inceleyebilir, revize ya da onay verebilirsiniz.

  Onay verdiğiniz blog, uzun blog ya da liste içeriklerinizi; salt ya da HTML Excel dosyası halinde ya da Word dosyası halinde indirilebilir.

  Kullanımı kolay online ekranları, pratik ve kullanışlı eklentileri sayesinde içerik ihtiyaçlarınız ve projeleriniz için her zaman en iyi hizmeti sunan İçerik Bulutu, halihazırda Türkiye’nin en iyi 400 markası ile çalışmaktadır.

  Yayıncı hesabı oluşturabilir ya da doğrudan hesap yöneticilerimizden bilgi ve destek alabilirsiniz.

  Nasıl Başvururum?

  Eğer siz de E-ticaret siteniz için farklı ve özgün içerikler oluşturarak istediğiniz hedef kitlenize ulaşıp marka bilinirliğinizi arttırmak isterseniz yukarıdaki başvur butonuna tıklayıp başvuru talebinizi İçerik Bulutu'na gönderebilirsiniz.Başvuru sonrası İçerik Bulutu hesap yöneticileri sizi arayarak bilgi ve destek verecektir.