fbpx

Searchmetrics

SearchMetrics Hakkında

Searchmetrics,Web üzerinden kullanılan 2005'ten bu yana Seo ile ilgili ,içerik performans yönetimi ve sosyal medya analizi yapmanızı sağlayan bir araçtır.Özellikle e-ticaret sektöründe ve aktif dijital görünürlüğü bulunan kullanıcılar için oluşturulmuş bir raporlama sistemidir.Searchmetrics aracını kullanarak web sitenizin Seo durumunu ve rakiplerlinizin Seo performanslarını analiz edebilirsiniz.

Kullanım Alanları

Searchmetrics,siteniz için girmiş olduğunuz anahtar kelimelerle arama motorlarında hangi sıralamada olduğunuzu görebilirsiniz.Arama motorlarında düşük sıralarda yer alıyorsanız sıralamanızı iyileştirebilir ve site trafiğinizi arttırabilirsiniz.

Trafik kaynaklarınızı detaylıca analiz edebileceğiniz Searchmetrics tool'u ile en çok trafik sağlayan anahtar kelimelerinizi,bu kelimelerdeki sıralamalarınızı,yine aynı kelimlerde rekabet ettiğiniz firmaları görüntüleyebilirsiniz.

Seo için çok önemli olan link yapınızı,nerelerden link aldığınızı ve bunların getirisini takip edebilir ve backlink raporlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Nasıl Kullanırım?

Searchmetrics tool'unu kullanmak için aşağıdaki linke tıklayarak anasayfaya gitmeniz ve belirtilen alana analiz etmek istediğiniz sitenin adresini girmeniz yeterlidir.Eğer girdiğiniz site Türkiye'de yer alan bir site ise,web adresini girdiğiniz alanın yanında Google TR server'larının seçili olduğundan emin olun.

Belli analizleri ücretsiz gösteren Serachmetrics ile daha detaylı analiz yapmak isteyenler bu ürünü satın almak durumundalar.

Sercmetrics'e göz atmak ve incelemek için yan taraftaki incele butonuna basıp incelemeye başlayabilirsiniz.

Firma bilgileri
  • Geliştirici: SearchMetrics
  • Tür: Analiz
  • Kullanım Alanı: Eticaret
Ekran görüntüleri