Ceres

Ceres Hakkında

İşletmenizin e-ticaret operasyonlarını desteklemek amacıyla, kendi bünyemizde (In-house) geliştirdiğimiz modüller ile işletmenize butik yazılım hizmetleri sağlıyoruz. İşletmenizin tüm ihtiyaçları ve entegrasyonları için özel çözümler sunuyoruz.

Yazılım merkezimiz, Levent Loft eOfis’te bulunmaktadır. Yakınlardaysanız ve görüşmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Ideasoft & Ceres Yazılım & Danışmanlık İşbirliğinin Fayda ve Avantajları


Ceres ‘in sağladığı özelleştirilmiş yazılım çözümleri, Ideasoft platformunun esnekliğiyle birleşerek, işletmelerin özel ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar.

Ideasoft ‘un sağladığı geniş entegrasyon seçenekleri, Ceres ’in özelleştirilmiş yazılım çözümleriyle birleşerek, işletmenize özel modüller ile hem iş yükünüzü azaltır hem de verimliliğinizi arttırır.

Ideasoft ve Ceres iş birliği, işletmelerin yenilikçi ve rekabetçi kalmasını sağlayalar, işletmenizin sürekli olarak gelişmesine ve değişen pazar koşullarına uyum sağlamasına yardımcı olur.


Özetlemek gerekirse Ceres;

  • Müşteriye özel modül geliştirme,
  • Ödeme, kargo ve pazaryeri modül entegrasyonları,
  • Ideasoft ve ERP senkronizasyonu,
  • B2B (Business to Business) iş modeli entegrasyonu,
  • 3. Parti servis entegrasyonu

vb. birçok alanda işletmenize uygun butik yazılım hizmetleri ile e-ticaret operasyonlarınızı destekler.


Nasıl Başvururum?

"Hemen Başvur" butonuna tıklayarak başvurunuzu Ceres’e iletebilirsiniz. Başvurunuzu takiben Ceres ekibi sizinle iletişime geçerek detaylı bilgi aktaracaktır.

Firma bilgileri
Ekran görüntüleri