Monogram Ajans

Monogram Ajans Hakkında

2007 yılında İstanbul'da kurulan Monogram Reklam Çözümleri , ürün fotoğrafçılığı konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmaların ürünlerini sergilerken profesyonel bir çalışma ile son kullanıcılarının karşısına çıkarıyor. 8 yıllık tecrübe ve deneyimini müşterilerinin ürünlerine aktararak, e-ticaret sitelerinin daha güvenilir ve ürünlerinin daha çekici görünmesini sağlıyor.

Kullanım Alanları Ve Faydaları

Online ticarette tüketicilerin davranışlarına bakıldığında, tüketicilerin bir ürünün bir çok farklı mecradan araştırdıklarını ve aynı zamanda almak istedikleri ürünlerin renk, beden, tarz gibi unsurlarına henüz karar vermeden bu araştırmayı yaptıklarını gözlemlemekteyiz. Dolayısıyla satın alma öncesi yapılan araştırmalar tüketicinin karar verme ve beğenme aşamalarıdır diyebiliriz.

E-ticaret sitenizi ziyaret eden kullanıcıların büyük bir bölümü öncelikle ürünlerin fotoğraflarını inceler ve beğendiği ürünün fotoğrafına tıklayarak detaylarını görmek için bir davranış sergiler. Bu yüzden ürünlerinizin fotoğraflarının dikkat çekici, belirli bir kalite ve standartlarda olması, site ziyaretçilerinizin ürün ile ilgili satın alma kararları üzerinde çok büyük etkisi vardır.

Ancak bir çok e-ticaret firması, ürünleri normalde çok güzel olmasına karşın, ürün fotoğraflarının farklı ölçeklerde, kalitesiz olmasından dolayı kullanıcılarının dikkatlerini çekmemekte ya da güven algısı oluşturulamadığı için satış kaybetmektedirler.

Bunların dışında aynı ürünü araştıran son kullanıcıların, iki farklı site arasında satın alma tercihi yapmasının nedenlerinden biri de ürün ile ilgili görsellerin güven verici olup olmadığıdır. Özellikle tekstil, moda, ayakkabı gibi rekabetçi ve ürün odaklı sektörlerde ürün fotoğraflarının kalitesi satış adetlerini direk etkileyen bir olgudur.

Monogram Reklam Çözümleri ile e-ticaret sitenizde satışa çıkaracağınız ürünlerin profesyonel bir şekilde fotoğraflanmasını sağlayarak, müşteri ziyaretlerinin satışa dönüşme oranlarını arttırır ve rakiplerinizden farklılaşırsınız.

Monogram Reklam Çözümleri ile;

 • Ürün fotoğraflarınızı profesyonel bir şekilde fotoğraflayarak, E-ticaret sitenizdeki ürünleri daha çekici kılabilir
 • Sitenizde kalite ve güven algısı yaratarak ziyaretçilerinizin satışa dönüşmesini sağlayabilir
 • Ürün fotoğrafı gibi zaman alan ve profesyonellik gerektiren bir işi, uzman bir ajansa devrederek zamandan tasaruf edebilir
 • Fotoğraf stüdyosu kiralamak ya da pahalı fotoğrafçılık malzemeleri edinmek zorunda kalmadan, sürekli güncelleme arz eden ürün girişleri ve fotoğraflanmasını organize eder ve karışıklıktan kurtulursunuz
 • Uygun fiyatlarla yüksek kalitede işler çıkararak hem zamandan hem de paradan tasaruf edersiniz
 • Monogram Reklam Çözümleri Hizmet Ve Ücretlendirme

  Ürün fotoğraflanması konusu, ürün, mekan, mankenli ya da mankensiz bir çalışma olup olmadığı, fotoğraf kurgusu gibi farklı işlemler nedeni ile çok açık bir şekilde fiyatlanabilecek bir iş olmadığı gibi ürün sayısıda ücretlendirmede çok önemli bir rol almaktadır. Monogram Reklam Çözümleri ürününüzün fotoğraf çekimi için belirlediği minimum bütçe 1.000₺ olup bu bütçe yaklaşık 50 adet ürünün çekim ve retouch (düzenleme) işlemlerine karşılık gelmektedir.

 • Ürün Fotoğraf Çekimi
 • Fotoğraf Düzenleme
 • Decupe İşlemleri
 • Dönemsel Fotoğraf Çekimi
 • Nasıl Başvururum?

  Sizde e-ticaret sitenizde satışa sunduğunuz ürünlerin daha kaliteli bir şekilde sergilenmesini istiyor ve bunun için bir ajansla çalışmak istiyorsanız Monogram Reklam Çözümleri'ne başvurabilisiniz. Yukarıdaki hemen başvur butonu ile başvurunuzu anındaMonogram Reklam Çözümleri'ne iletebilir, müşteri temsilcilerinin hızlı bir şekilde sizinle iletişime geçmesini bekleyebilirsiniz.

  Firma bilgileri
  • Kategori: Fotoğraf Ajansları
  • Firma Adı: Monogram
  • Şehir: İstanbul
  • Minimum Proje Fiyatı: 1.000 TL
  Ekran görüntüleri
  E-ticareti Ücretsiz Deneyin