Vitringez

Firma Bilgileri
Fiyat Karşılaştırma
Vitringez
İstanbul
500
Screenshots

Vitringez Hakkında

Kurulduğu günden bu yana bünyesindeki marka ve ürün sayısını günden güne arttıran Vitringez, Türkiye’nin Alışveriş ve Moda Arama Motoru’dur. E-ticaret kullanıcılarını aradıkları ürünlere en kısa sürede ve en pratik şekilde ulaştıran Vitringez,markalarla ve e-ticaret firmaları ile yaptığı verimli işbirlikleri,sektörün beğenisini kazanmış ve büyümesine katkıda bulunmuştur.

Kadın, erkek, çocuk, bebek giyim, ayakkabı, aksesuar, çanta ve kozmetik kategorilerinin yanı sıra ev dekorasyon, teknoloji, beyaz eşya ve mobilya kategorilerinde de en geniş ürün ve marka çeşitliliğini sunan Vitringez, Ağustos 2016 itibariyle 141 e-ticaret firması ile işbirliğini devam ettirerek 11.400 marka ve 12.000.000 ürünü bir araya getiriyor.

Faydaları ve Hizmetleri

Alanında uzman kişilerden oluşan, enerjik, dinamik ve tutkulu Vitringez ekibi olarak birlikte çalıştığımız markalarla yaptığımız işbirlikleri ile:

 • Marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.
 • 141 e-ticaret sitesi ve 11.400 markanın 6 milyon ürününün yer aldığı Vitringez.com’da; ürünlerinizi sektörün bilinen diğer  markalarıyla birlikte sergileyerek, marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.

 • Web sitenize kaliteli trafik sağlıyoruz.
 • Vitringez.com ile aradığı ürüne en kolay yoldan ulaşan ya da vitrin vitrin gezerek yeni ürünler keşfetmekten keyif alan potansiyel müşterilerinizle bir araya gelmenizi sağlayarak, web sitenizin trafiğini verimli şekilde arttırıyoruz.

 • Potansiyel müşterilerinizle buluşturuyoruz.
 • Özenle seçerek ya da üreterek bir araya getirdiğiniz ürünlerinizi doğru hedef kitlenizle buluşturuyoruz.

 • Tüketici taleplerini ölçüyoruz.
 • En çok tıklanan, en çok beğenilen ve en çok satan ürünlerinizi size raporlayarak, tüketici eğilimlerini daha yakından tanıma olanağı sağlıyoruz.

 • Satışlarınızı arttırıyoruz.
 • Vitringez üzerindeki mağazanızdan ürünlerinizi beğenen hedef kitlenizi sitenize yönlendirerek satışlarınızın artmasına katkıda bulunuyoruz.

  Vitringez hizmetlerinden yararlanmak ve verimli projeler gerçekleştirmek isteyen Ideasoft kullanıcılarına özel %10 indirim fırsatı sunmaktadır

  Banner: Ana sayfa, mağaza ve ürün listeleme sayfalarında banner ve reklam gösterimlerinizi yaparak marka bilinirliğinizin artmasına yardımcı olmaktadır.

  Trafik yönlendirme: E-ticaret sitenize özel olarak açacağımız mağaza üzerinden online alışveriş kullanıcılarını sitenize yönlendirir.

  Satış: Web sitenize yönlendirdiğimiz hedeflenmiş kullanıcılar ile satışlarınızı verimli şekilde arttırır.

  Markalara özel blog yazısı: Vitringez kullanıcılarının keyifle takip ettiği Vitringez Blog’da markanıza ve ürünlerinize özel içerikler hazırlayarak markanızın ve ürünlerinizin tanıtımını en iyi şekilde yapmaktadır.

  İçerik hizmeti: Trend takipçisi, yaratıcı editör ekibimizle birlikte web siteniz ve bloğunuz için keyifli içerikler hazırlamaktadır.

  SEO hizmeti: Trafiğinizi ve arama motorlarındaki görünürlüğünüzü arttıracak verimli SEO ve danışmanlık çalışmaları yürütmektedir.

  Nasıl Başvururum?

  Eğer siz de verimli alternatif pazarlama kanalları arıyor, başarılı projeler gerçekleştirmek istiyor, satışlarınızı arttırmak ve hedef kitlenize ulaşmak istiyorsanız,yan taraftaki başvur butonuna tıklayıp başvurunuzu Vitringez'e anında iletebilirsiniz.Daha sonra müşteri temsilcileri sizleri arayıp detaylı bilgi verecektir.