Dev Dönüşüm

Dev Dönüşüm Hakkında

Gelişen çağ ve teknolojinin kaçınılmaz en güzel getirisi bir tıkla her şeye ulaşabilmektir. Dev Dönüşüm ise %100 güvenilir ve teknik destekli, web tabanlı (online) sistemle dijital dönüşüm zorunluluğu getirilen tüm firmaların çözüm ortağıdır. Dev Dönüşüm 2016 yılından beri faturalara, tahsilatlara ve raporlara kullanıcılarının dilediği her şeye zahmetsiz ve en hızlı yolla ulaşabilme imkânı sağlar. Hemen her ihtiyaca karşılık veren; e-Fatura, e-Arşiv fatura, e-SMM, e-MM, e-Saklama gibi hizmetlerle müşterilerine Dev çözümler sunar. e-Fatura, kolay faturalamayla vaktinize değer verirken; e-Arşiv Fatura karmaşıklığa karşın kolay bir sistem kurar. e-SMM giderlerinizi azaltırken, tahsilatlarınızı hızlandırır. Firmalara özel eğitimleriyle işlerinizi profesyonelce yürütebilme fırsatı sağlar. Dev Dönüşüm, Dev çözümleriyle her işletmenin hemen hemen her ihtiyacına karşılık veren sistemi ve avantajlarıyla hayatınızı kolaylaştırır.

IdeaSoft & Dev Dönüşüm İş Birliğinin Fayda ve Avantajları

Sadece IdeaSoft Kullanıcılarına Özel Tarifeler

Dev Dönüşüm ve IdeaSoft iş ortaklığı kapsamında IdeaSoft kullanıcılarına en iyi entegrasyon hizmetini, en iyi fiyatlarla sağlamayı amaçladık. Sizlere sunulan Gönderi Tarifeleri, sadece IdeaSoft kullanıcılarına özel kampanyalı fiyatlardır.

Anında Tam Otomatik Fatura

IdeaSoft e-ticaret sitenizden satışını yaptığınız siparişleriniz Dev Dönüşüm E-Fatura Entegrasyonu tarafından anlık olarak algılanır ve e-Fatura, e-Arşiv Fatura belgelerine dönüştürülerek, GİB sistemlerine iletilir. Bu sayede manuel müdahale olmaksızın işlemleriniz tam otomatik olarak tamamlanır.

Muhasebeye Aktarım

Dev Dönüşüm aracılığıyla GİB’e gönderilmiş olan bütün e-Fatura ve e-Arşiv Faturalarınız Dev Dönüşüm E-Fatura Entegrasyonu aracılığıyla, genel muhasebe ve ERP programlarınıza muhasebe fişi veya fatura olarak aktarılabilir. Bu sayede programlarınızı birbirleriyle eşleştirmenizi sağlayabiliriz.

Durum İzleme

Dev Dönüşüm Entegrasyonunu kullanmaya başlamanızla beraber, size sağlanacak olan entegrasyon portalı üzerinden aktarımı yapılmış ve GİB’e gönderilmiş bütün faturalarınızın durumlarını ekranlardan online olarak takip edebilirsiniz.

Yasal Saklama

Dev Dönüşüm E-Fatura Entegrasyonu ile aktarımı yapılan bütün faturalarınızın veri gizliliği GİB Özel Entegratör yetkisi ve ilgili ISO sertifikaları kapsamında korunmaktadır. Aynı zamanda faturalarınız 10 yıl boyunca ücretsiz saklanmaktadır.

Fatura Kopyalama

Dev Dönüşüm Entegrasyonunun en önemli özelliklerinden biri olan Fatura Robotu ile düzenli kestiğiniz faturaların sistem tarafından otomatik kesilmesini sağlayabilirsiniz.


IdeaSoft Müşterilerine Özel, Avantajlı Kontör Fiyatları

Kontör Paketi (Adet) Liste Fiyatı IdeaSoft İndirimli Birim Fiyat
500 1,50 ₺ 0,50 ₺
1.000 1,15 ₺ 0,45 ₺
1.500 1,00 ₺ 0,42 ₺
2.000 0,90 ₺ 0,40 ₺
5.000 0,75 ₺ 0,35 ₺
10.000 0,60 ₺ 0,30 ₺

Nasıl Başvururum?

Dev Dönüşüm çözümlerinden faydalanmak için "Hemen Başvur" butonu üzerinden hızlıca başvurunuzu iletebilirsiniz. Başvuru sonrasında Dev Dönüşüm satış temsilcileri sizinle iletişime geçerek detaylı bilgiyi aktaracaklardır.

Entegrasyonu IdeaSoft App Store Dev Dönüşüm E-Fatura Entegrasyonu sayfasını ziyaret ederek yükleyebilirsiniz.

Firma bilgileri
  • Hizmet: E-Arşiv & E-Fatura
  • Web Sitesi: devdonusum.com/
  • Fiyat: Kampanyalı
Ekran görüntüleri