Oki Medya

Firma Bilgileri
Adwords
Oki Medya
İstanbul
2.000 TL
Screenshots

Oki Medya Hakkında

2015 yılında kurulan Oki Medya Dijital Medya Ajansı genç ve dinamik kadrosu ile kısa sürede, özellikle e-ticaret sektöründe adından söz ettirmeyi başaran bir ajanstır.Ağırlıklı olarak performans odaklı reklam kampanyaları yürüten Oki Medya, birlikte yükselmeyi müşterilerine vaad ediyor.

Sadece yurtiçi değil aynı zamanda uluslarası reklam kampanyaları da yürüten Oki Medya’nın Türkiye, İsviçre, Hollanda ve Almanya’da müşteri bulunmaktadır. Aynı zamanda Türkiye merkezli ihracat firmalarının yurtdışında Kuzey Amerika, Güney Amerika, Kuzey Afrika ve Avrupa’ya yönelik dijital reklam faaliyetlerini yürütmektedir.

Google Partners ajansı olan Oki Medya, 2016 yılından başlayarak Google tarafından en hızlı büyüme trendi gösteren ajanslar arasında yerini almıştır. Google’ın Dublin İrlanda’da bulunan ofisi ve Türkiye’deki yerel ofisiyle çok yakın temas halinde olup, bu merkezler ile koordineli olarak tüm desteği 7/24 müşterilerine sunmaktadır.

Kullanım Alanları Ve Faydaları

Dijital pazarlamanın en önemli bileşeni Dijital Reklamlardır. Dijital reklamlarınızın doğru zamanda, doğru hedef kitleye ulaşabilme ve dönüşümlerinizin arttırılması uzmanlık gerektiren bir konu.Oki Medya;bu alanda markanızın hem arama motorları, hem de sosyal medya reklamları için stratejiler geliştiriyor, dijital mecra planlamasını gerçekleştiriyor, reklam bütçenizi optimize ediyor ve bunları aylık raporlamalar ile sizlere sunuyor.

Hizmetler

  • Google başta olmak üzere dilediğiniz tüm arama motorlarında Arama Ağı Reklamcılığı.
  • Google Merchant Center üzerinden verilecek Google Alışveriş Reklamları için performansa yönelik reklamcılık.
  • Google Görüntülü Reklam Ağı (Banner) Reklamları
  • Google Remarketing (Yeniden Pazarlama) Reklamları
  • Youtube Reklamcılığı
  • Milyonlarca gmail kullanıcısına ulaşacak mailing reklamı, Gmail reklamları.
  • Facebook, Instagram ve Twitter üzerinden Sosyal Medya reklamları, optimizasyonu ve yönetimi.
  • Nasıl Başvururum?

    Eğer siz de yaratıcı fikirler, innovasyon ve nokta atışı ile yükselmeyi istiyorum diyorsanız, yukarıdaki "hemen başvur" butonu ile firmaya başvurunuzu iletebilir ve en hızlı şekilde sizinle iletişim kurmalarını sağlayabilirsiniz.