Ondestek

Firma Bilgileri
Wmedya
OnDestek
Ankara
Aylık %15 Yıllık%35
Screenshots

Ondestek Hakkında

2012 yılından bu yana yazılım sektöründe hizmet veren Wmedya Yazılım firması,sektördeki tecrübesini e-ticaret ve dijital iletişim alanlarına kaydırarak Ondestek Canlı Chat ürününü üretmiştir.Dijital iletişim alanında geliştirilebilir çözümler sunan Wmedya,sektörde ki bir çok e-ticaret firması ile çalışmaktadır.

Kullanım Alanları

Ondestek canlı yardım sistemi, online satışlarınızı arttırmanız için geliştirilmiş profesyonel canlı destek sistemidir. Ayrıca site sahiplerinin, ziyaretçilerine/müşterilerine canlı destek vermesini, ziyaretçilerle gerçek bir mağazada olduğu gibi birebir konuşmalar yapmasını sağlamaktadır.Ondestek sitenize gelen ziyaretçilere bir nevi mağazalarda satış danışmanı olarak nitelendirdiğimiz görevi üstlenmektedir.

Özellikle KOBİ segmentindeki e-ticaret firmalarının son kullanıcılarına güven aşılaması için kullanması gereken canlı destek sistemi ile,müşterilerinizin hangi sayfada bulunduğunu görebilir ve onlara hızlı bir şekilde yardımcı olabilirsiniz.

Avantajları ve faydaları

  • Sitenizi inceleyen ziyaretçilerinizin tüm sorularını, anında cevaplayın.
  • Ziyaretçilerinizin soruları ile anlık olarak ilgilenerek sadık müşteriler yaratın.
  • Kolay ve Kullanışlı Kontrol Panelimiz ile, ziyaretçileriniz ile direkt iletişime geçin. Ziyaretçileriniz ile ürünleriniz ya da hizmetleriniz hakkında konuşun, bilgilendirin.
  • Ziyaretçileri, aktiviteye, ülkeye, şehre, bulunduğu sayfaya, tarayıcı ve işletim sistemine göre gruplama yapmak mümkündür.
  • Ziyaret eden müşterilerinizi kaydederek tekrar ziyaret halinde kim olduklarını bilmenizi sağlar.
  • Ziyaretçileriniz, hangi sayfalarda geziyor olduklarını, sıralaması ve sayfadaki geçirdiği süreyi tespit edip raporlamasını yapar.
  • Sepeti terk eden kullanıcılarınızı tespit etmeyerek ve bu müşterilere tekrar ulaşmak için etkili bir araçtır.
           "Ondestek,iş ortaklığı kapsamında İdeaSoft müşterilerine Aylık paket alımlarında %15, Yıllık  paket alımlarda %35 özel indirim uygulanmaktadır."  

Nasıl Başvururum?

E-ticaret sitenizde sadık müşteriler oluşturmak,geri dönüşüm oranlarınızı arttırmak veya ziyaretçilerinize ürünlerinizin detaylarını aktarmak istiyorsanız,yukarıdaki hemen başvur butonu ile Wmedya firmasına başvurunuzu hızlı bir şekilde iletebilir ve Ondestek ürünü satın alarak hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.