JivoChat

JivoChat Hakkında

JivoChat, online işletmelerin tüm iletişim kanallarını ve canlı destek sistemlerini tek bir uygulama üzerinden yönetebilmelerini sağlayan, 360 derecelik bir iletişim sistemidir.

“Sitenize gelen ziyaretçileri, mutlu müşterilere dönüştürün!” sloganı ile dünyada en çok kullanılan ikinci canlı destek aracı olan JivoChat, Türk ekibi ile, Türkiye’de 4 binin, dünyada 250 binin üzerinde siteye altyapı sunuyor. Satış dönüşümü, temsilci üretkenliği ve iletişim kanalı entegrasyonları konusunda getirdiği çözümlerle, her e-ticaret sitesinin mutlaka edinmesi gereken bir araç haline geliyor.

JivoChat kullanıcıları, 14 gün profesyonel sürüm denemesi ile başlıyor ve 14 günün ardından temel özelliklerle ücretsiz devam edebiliyor ya da IdeaSoft müşterilerine özel indirimlerle profesyonel sürümde kalabiliyor.

Kullanım Alanları

JivoChat canlı destek sistemi, müşteri memnuniyetini ve online satışları artırmak için düşünülmüş çok yönlü bir iletişim aracı olarak, her online işletmenin ihtiyacı olan bir çözümdür. Sitenizdeki ziyaretçilerden, Facebook sayfanızdan, e-posta hattınızdan, Telegram ve Viber kanalınızdan gelecek tüm mesajlar tek bir uygulamaya düşecek, bu sayede müşterilerinizle tüm iletişiminizi tek bir kanaldan yönetebileceksiniz.

Satışları artırmak üzerine geliştirilmiş özellikleri ile, sitenizdeki ziyaretçilere belirlediğiniz koşullar sağlandığında otomatik mesajlar gönderebilecek, onları canlı olarak takip edebilecek ve detaylı bilgilerine erişebileceksiniz. Bu sayede, tıpkı gerçek mağazalarda olduğu gibi, müşterinize doğru zamanda doğru şekilde giderek, satışı bağlayabileceksiniz.

Faydaları ve Avantajları

 • Dakikalar içinde kurulum, aylarca sürecek etki. Kullanımı kolaydır ve her şey üretkenliğinizi artırmak için en iyi hale getirilmiştir. Tamamen özelleştirilebilir tasarımı, tam mobil uyumu, sitenizi asla yavaşlatmayacak asenkronize yüklenmesi ile aradığınız çözüm.
 • 7/24 canlı destek! Sitemiz üzerinden bize her an ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri içinde de telefon üzerinden destek veriyoruz. Hiçbir sorunuz cevapsız kalmayacak.
 • Windows, Mac, Android, iPhone ve Web uygulamaları ile, dilediğiniz platformdan müşterilerinizle iletişime geçebileceksiniz, ofiste olmasanız bile!
 • Sitenizdeki ziyaretçileri anlık olarak görebilecek ve onların tüm ziyaret bilgilerine erişebileceksiniz (siteye kaçıncı kez geldi, ne kadardır sitede, hangi sayfaları gezdi, hangi şehirden ve çok daha fazlası).
 • Ziyaretçilerinize belirlediğiniz koşullar sağlandığında bir temsilci yazıyormuşçasına otomatik mesaj gösterebileceksiniz. Örneğin, satın alma sayfasında 20 saniyeden fazla beklediyse, şu mesajı göster : “Ödeme ile ilgili sorularınız varsa yardımcı olabilirim.”
 • Facebook sayfanızı, e-posta iletişim adresinizi, Viber ve Telegram kanalınızı bağlayarak, ek iletişim kanallarından gelecek tüm mesajları da tıpkı sitenizden gelen mesajlar gibi kolayca cevaplayabileceksiniz.
 • Geri-arama özelliği ile, sitenize gelen ziyaretçilerinize “sizi geri arayalım” formu gösterebilecek, arama talep ederlerse uygulama üzerinden arayabileceksiniz.
 • Temsilci üretkenliği için düşünülmüş birçok kolaylık : taslak cevaplar, hızlı cevap önerileri, ekran paylaşımı, dosya gönderme/alma, ziyaretçi yazdıklarını göndermeden de yazdıklarını canlı olarak görebilme, tüm diller için otomatik çift yönlü çevirmen, çoklu temsilcili sohbetler, sohbet aktarma ve nicesi.
 • API ve Webhook desteği ile ekstra güçlü bir kullanım sağlayabilir, kendi CRM sisteminize JivoChat’i entegre ederek, iletişiminizi kendi tarafınızda da saklayabilir, ya da uygulamaya sisteminizden bilgi çekerek temsilcilere kolaylık yaratabilirsiniz.
 • Mobil uygulamanız varsa, mobil uygulamanıza da SDK’mızı kullanarak kolayca canlı destek ekleyebilirsiniz.

Lisans Tipleri

 • Profesyonel ve Ücretsiz Lisans olmak üzere iki çeşit lisans bulunuyor. Ücretsiz lisansta, sınırsız sohbet, sınırsız site ekleme, çevrimdışı iletişim formu, 5 temsilci hesabı bulunuyor ve sonsuza dek ücretsiz kullanılabiliyor.
 • Profesyonel Lisans’ta yukarıda bahsedilen tüm özellikler ve daha nicesi bulunuyor. Lisans, temsilci başına satın alınıyor. Aydan aya alımda; temsilci başına aylık 135TL, senelik alımda 1.140TL (aylık 95TL) olarak ücretlendiriliyor.
 • IdeaSoft kullanıcılarına özel indirimler :

  - 3 aylık alımlarda 2 hafta lisans hediye
  - 6 aylık alımlarda 1 ay lisans hediye
  - 1 senelik alımlarda %10 indirim ve 1 ay lisans hediye
  - 2 senelik alımlarda %15 indirim ve 2 ay lisans hediye


Nasıl Başvururum?

Tek yapmanız gereken, yukarıda bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklamak. Sonrasında JivoChat Satış Temsilcileri 24 saat içerisinde sizinle iletişime geçerek detaylı bilgi aktaracaklar.Firma bilgileri
 • Firma Adı: JivoChat
 • Entegrasyon: JavaScript
 • Aylık Ücret: 135TL
 • İndirim: %10, %15, Hediye Aylar
Ekran görüntüleri
E-ticareti Ücretsiz Deneyin