Yapı Kredi

Yapı Kredi Hakkında

Yapı Kredi, Türkiye’nin ilk ulusal çaplı özel bankasıdır. 1944 yılından bugüne müşteri merkezli bir strateji ve segment bazlı hizmet modeliyle tüm bankacılık hizmetlerini sunan Yapı Kredi, yenilikçi yaklaşımı ve sürdürülebilir değer yaratımına odaklılığı ile Türkiye’nin en değerli 10 markasından biridir. 2020 yılsonu itibarıyla 16.000’den fazla çalışanı, Türkiye geneline yayılmış 840’a yakın şubesi, 4.500’ü aşkın ATM'den oluşan fiziki hizmet ağı, yenilikçi internet bankacılığı, öncü mobil bankacılığı, çağrı merkezleri ve yaklaşık 788 bin POS terminali içeren gelişmiş alternatif dağıtım kanallarıyla 30 Eylül 2020 itibarıyla Türkiye'nin en büyük üçüncü özel bankası konumundadır. Yapı Kredi değer yaratan ürün ve hizmetlerde liderlik pozisyonunu korumayı sürdürmektedir. 2020 yıl sonu itibarıyla Yapı Kredi’nin toplam bankacılık işlemlerinin yüzde 97’si şube dışı kanallar aracılığıyla gerçekleşmiştir.

Tüm bankacılık hizmetlerini kapsayan geniş bir alanda müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan Yapı Kredi, aynı zamanda yurt içi ve yurt dışı iştirakleri tarafından da desteklenen bir finansal hizmetler grubudur. Yapı Kredi’nin bankacılık faaliyetleri Perakende Bankacılık (bireysel bankacılık, özel bankacılık ve varlık yönetimi, KOBİ bankacılığı ve kartlı ödeme sistemlerini içermektedir) ve Kurumsal ve Ticari Bankacılık iş kolları altında yürütülmektedir.

IdeaSoft & Yapı Kredi İş Birliği Kampanyası

“Yapı Kredi işini dijitale taşımak isteyen KOBİ'lerin yanında!”

Yapı Kredi, E-ticaret firmaları ve dijital alanda faaliyet gösteren KOBİ'ler için sunduğu sanal POS çözümleri ile online alışveriş sitelerini ziyaret eden müşterilerin kredi kartı ile taksitli ya da tek çekim alışveriş yapabilmelerini sağlıyor.

"Size özel belirlenen %1,19'dan başlayan tek çekim oranınıyla ödeme almaya hemen başlayın! "
"World özellikli Yapı Kredi Sanal POS'una ilk 6 Ay ücretsiz sahip olun!"

Kampanya dahilinde Sanal POS kurulum ücreti ve ilk 6 Ay boyunca POS aidat ücreti ödemezsiniz. Yapı Kredi Sanal POS ile sanal ortamda müşterilerinize hızlı bir ödeme imkanı sağlayarak mağazanızdan yapılan tüm sipariş ve satışları kolayca takip edebilirsiniz.

Yapı Kredi Fayda ve Avantajları

 • Sanal POS kurulum ücreti ödemezsiniz.
 • İlk 6 Ay Sanal POS aidatı ödemeniz gerekmez.
 • E-ticaret'e özel avantajlı fiyatlama ile Sanal POS'a sahip olursunuz.
 • Size sağlanan 3D Secure Hizmetine tamamen ücretsiz sahip olursunuz.
 • Güçlü Yapı Kredi altyapısı ile ödemelerinizi güvenli bir şekilde alabilir, müşterilerinize de bu güveni yansıtabilirsiniz.
 • Nasıl Başvururum?

  IdeaSoft altyapısını kullanıyor ve Yapı Kredi ile gerçekleştirmiş olduğumuz işbirliğinden yararlanmak istiyorsanız, yukarıdaki "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak başvurunuzu hızlıca Yapı Kredi'ye iletebilirsiniz. Yapı Kredi müşteri temsilcileri sizinle 24 saat içerisinde iletişim kuracaklardır.

  Firma bilgileri
  • Geliştirici: Yapı Kredi
  • Hizmet: Sanal POS
  • Web Sitesi: yapikredi.com.tr
  • Fiyat: Kampanyalı
  Ekran görüntüleri
  E-ticareti Ücretsiz Deneyin