QNB Finansbank Sanal POS

QNB Finansbank Sanal POS

Firma Bilgileri
Bankalar
Sanal POS
QNB Finansbank
Kampanyalı
Screenshots

QNB Finansbank Hakkında

QNB Finansbank A.Ş, üstün hizmet anlayışı, yenilikçi ve proaktif yaklaşımı ile yaptığı çalışmalar ile 2004 yılında, bankacılık sektörü için çok kısa denebilecek bir sürede aktif büyüklüğü sıralamasında özel bankalar arasında 5. sıraya yükseldi. Aynı yıl, 200 milyon dolar tutarındaki sermaye benzeri krediyi alan ilk Türk bankası olması, yurtdışı piyasalar tarafından kendisine duyulan güvenin bir göstergesi oldu.

2016 yılının Haziran ayında Orta Doğu ve Afrika bölgesinin lider finansal kuruluşu olan Katar'ın en büyük bankası Qatar National Bank S.A.Q (QNB Group) tarafından satın alındı. QNB Group, iştirakleri ve bağlı şirketleriyle birlikte üçten fazla kıtada 31'den fazla ülkede geniş kapsamlı ürün ve hizmet yelpazesiyle 4.300 ATM ağıyla, 1.200'den fazla lokasyon ve toplam 29.500 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Ticaret, finans ve ekonomi haberlerinin önde gelen kuruluşlarından Bloomberg Markets, QNB'yi 2013'ten bu yana "Dünyanın En Güçlü Bankaları" arasında göstermektedir. Ekim 2016 itibariyle bankanın yeni ismi QNB Finansbank olmuştur.

Yaratıcılık, liderlik, saygı ve bağlılık ile "Biz" olmak değerlerini benimseyen çalışanları ile müşterilerinin tüm finansal ihtiyaçlarına yaratıcı, hızlı ve kolay çözümler sunmaya devam etmektedir.

IdeaSoft & QNB Finansbank Sanal POS İş Birliği

E-ticaret işletmeniz için ilk adımlardan biri olarak Sanal POS almanız gerekmektedir. Sitenize gelen ziyaretçilerin kredi kartları ile sipariş verebilmeleri için sisteminize eklenmiş Sanal POS'lara ihtiyacınız vardır. QNB Finansbank, Ideasoft altyapısı kullanan e-Ticaret firmalarına Sanal POS komisyon oranları konusunda özel avantajlar sağlıyor.

Başvuruda bulunup yeni Sanal POS sahibi olanlardan, Sanal POS kurulum ücreti ve 1 yıl boyunca POS aidat ücreti alınmıyor. QNB Finansbank’ın ürünü olan QNB Finansbank Sanal POS internet sitelerinin ziyaretçilerine kredi kartı ile online ürün/hizmet satabilmelerine imkan sağlıyor. QNB Finansbank Sanal POS ile sanal ortamda müşterilerinize hızlı bir ödeme imkanı sağlayarak mağazanızdan yapılan tüm sipariş ve satışları kolayca takip edebilirsiniz.

QNB Finansbank Avantaj ve Faydaları

 • QNB Finansbank'ta Sanal POS kurulum ücreti ödemezsiniz.
 • İlk 1 yıl Sanal POS aidatı ödemeniz gerekmez.
 • E-ticarete özel avantajlı Sanal POS'a sahip olursunuz.
 • Size sağlanan 3D Secure Hizmetine tamamen ücretsiz sahip olursunuz.
 • Güçlü QNB Finansbank alt yapısı ile ödemelerinizi güvenli bir şekilde alabilir, müşterilerinize de bu güveni yansıtabilirsiniz.
 • 3 ay boyunca 10.000 TL’ye kadar %0 faizli Ek Hesap kullanımı avantajını elde edersiniz.
 • QNB Finansbank KOBİ Bankacılığı Paketleri sayesinde Bankacılık masraflarında %50’ye varan indirim imkanı yakalarsınız.
 • QNB Finansbank size daha esnek bir tahsilat yapısı sağlayıp, müşterilerinizin beklenti ve ihtiyaçlarına daha hızlı cevap vermenizi sağlar.
 • Nasıl Başvururum?

  Ideasoft alt yapısını kullanıyor ve QNB Finansbank ile gerçekleştirmiş olduğumuz işbirliğinden yararlanmak istiyorsanız, yukarıdaki "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak başvurunuzu hızlıca QNB Finansbank'a iletebilirsiniz. QNB Finansbank müşteri temsilcileri sizinle 24 saat içerisinde iletişim kuracaklardır.