Kuveyt Türk Alışveriş Finansmanı

Kuveyt Türk Hakkında

Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş., kurulduğu 31 Mart 1989 tarihinden bu yana faizsiz finans alanında faaliyetlerini yürütmektedir. Kuveyt Türk, dinamik kurumsal yönetim anlayışıyla, müşterilerinin hizmetine sunduğu yenilikçi ürünleriyle ve yurt dışı açılımıyla katılım finansın gelişimine katkı sağlamaktadır. Türkiye’nin en iyi ilk 10 bankası içinde yer alıp katılım bankaları içinde de birinci sırada yerini korumaktadır.


Kuveyt Türk Alışveriş Finansmanı Nedir?

Alışveriş Finansmanı, anlaşmalı e-ticaret siteleri ve bayilerde ödeme alma imkânı sunan dijital alışveriş finansmanı ürünüdür. Anlaşmalı iş yerlerinin ödeme sayfasında Alışveriş Finansmanı ile ödeme seçeneği bulunur. Kuveyt Türk müşterileri bu anlaşmalı e-ticaret sitelerinden 500-40.000 TL arasındaki alışverişlerini 36 aya varan vade seçeneği ile rahatlıkla ödeyebilir.

Siz Peşin Satın Kuveyt Türk 36 Aya Kadar Taksitlendirsin

Kuveyt Türk’ün Alışveriş Finansmanı ürünü ile ödeme alma fırsatını kaçırmayın! Alışveriş Finansmanı ile siz ödemelerinizi peşin alırken Kuveyt Türk müşterilerine 36 aya kadar taksitlendirir. Böylelikle yüksek meblağlı ürünleri almakta zorlanan, taksit imkanından faydalanmak isteyen ya da kart limitini kullanmak istemeyen müşterileri kaçırmazsınız. Üstelik paranız anında, tek parça olarak hesabınıza geçer.

Kuveyt Türk Alışveriş Finansmanı Fayda ve Avantajları

 • Normal şartlarda müşterinin satın alamayacağı ürünü, Alışveriş Finansmanı'nın 36 ay taksit imkânı sayesinde satın alma olasılığı artar. Dolayısıyla iş yerinizin satış hacmine olumlu etki eder.
 • Alışverişin tamamlanmasıyla tutar kesintiye uğramadan, tek parça halinde, anında iş yeri hesabınıza geçer.
 • POS komisyon gideri gibi iş yerinize herhangi bir maliyeti yoktur.
 • Alternatif bir ödeme alma yöntemidir.
 • Finansman ürünü olduğu için müşterilerin kart limitini etkilemez.

Kuveyt Türk Alışveriş Finansmanı Müşteri Kullanımı

 • Entegrasyonu yapılan e-ticaret sitenizin ödeme aşamasında "Alışveriş Kredisi - KT Alışveriş Finansmanı” seçeneği bulunur. Müşterinin bu seçeneği seçmesiyle ile finansman talebi girilmiş olur ve süreç başlar.
 • Ekranda bir QR kod oluşur.
 • Müşteri Kuveyt Türk Mobil’e giriş yapar ve "QR Kod İşlemleri" sayfasından ekrandaki QR kodu okutur. Taksit sayısını seçip sözleşmeleri onaylamasıyla ödeme tamamlanmış olur.
 • Tutar iş yeri hesabınıza tek parça halinde anında geçerken banka tarafından müşteriye taksitlendirilir.

Nasıl Başvururum?

IdeaSoft alt yapısını kullanıyor ve Kuveyt Türk ile gerçekleştirmiş olduğumuz işbirliğinden yararlanmak istiyorsanız, "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak başvurunuzu hızlıca Kuveyt Türk'e iletebilirsiniz. Kuveyt Türk müşteri temsilcileri sizinle 24 saat içerisinde iletişim kuracaklardır.

Firma bilgileri
 • Hizmet: Dijital İhtiyaç Finansmanı
 • Geliştirici: Kuveyt Türk
Ekran görüntüleri