İnnova PayFlex Sanal POS Yönetimi

İnnova Hakkında

1400+ kişilik profesyonel kadrosu ile Türkiye’nin önde gelen bilişim çözümleri firmasıdır. İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş, farklı teknolojilerde bilgi birikimine sahip 1400+ kişinin üzerindeki profesyonel kadrosu ile Türkiye’nin önde gelen bilişim çözümleri firmasıdır. 1999’dan bugüne telekomünikasyon, finans, üretim, kamu ve hizmet sektörleri başta olmak üzere her sektördeki kuruluşlara platform bağımsız çözümler sunan İnnova, uluslararası standartlarda ürettiği çözümleri şimdiye kadar 4 kıtada 37 ülkeye ihraç etmeyi başarmıştır.

2007 yılından bu yana Türk Telekom iştiraki olan İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş, İstanbul ve Ankara ana ofisleri ile beraber Türkiye'nin çeşitli bölgelerine yayılmış toplamda 14 ofis üzerinden faaliyetlerine devam etmektedir.


Beklenen IdeaSoft & Innova PayFlex Sanal POS Yönetimi Entegrasyonu tamamlandı!

PayFlex Sanal Pos düşük maliyetli tahsilat kanalı ile ödemelerinizi en hızlı şekilde alın, tahsilat sürecinin getirdiği maliyetleri düşürün.

13 banka ile birden entegrasyon imkanı ile tüm işlemlerinizi kolayca yönetin.


PayFlex Sanal POS Yönetimi Nedir?

Hızın ve güvenliğin ön plana çıktığı internet ortamında sanal POS uygulamaları, banka/kredi kartları ile yapılan ödemelerde bilgi hırsızlığının önüne geçerken tahsilatın belirtilen yönde en hızlı şekilde gerçekleştirilmesini hedefler. Bunun arka planındaysa ödeme alınacak karttan bankanın provizyon sistemine uzanan karmaşık bir yol vardır. Tüm işlemlerin hızlı ve sorunsuz gerçekleşmesi, güvenlik aşamalarının eksiksiz bir şekilde uygulanması gerekir. Tüm bu süreçleri başarıyla yöneterek en kısa sürede sonuca ulaştıran PayFlex VPOS, kurum için en uygun şekilde yapılandırılır ve tahsilat sürecinin getirdiği maliyetleri düşürür.


PayFlex Sanal POS’un Avantajları

 • Bankalar için fiziksel POS’a ek bir alternatif ödeme kanalı sunuyor.
 • Uluslararası güvenlik standartları ile uyumluluğu ve sahip olduğu sertifikalarla ödeme güvenliğini sağlıyor.
 • Farklı platformlar için sunduğu açık bileşenler sayesinde üye işyerleri uygulamalarıyla entegrasyonu kolaylaştırıyor.
 • Provizyon işlemlerini merkezi bir modül üzerinden gerçekleştirerek kart bilgilerinin güvenliğini bir kat daha artırıyor.
 • PCI DSS uyumluluğuna sahip olduğu için ek bir maliyet gerektirmiyor.
 • Dağıtık mimaride birden çok sunucu üzerinde çalıştığı için yük dağılımını dengeliyor ve performansı en üst düzeye taşıyor.
 • PCI DSS Level 1 sertifikasyonuna sahip olduğu için güvenli bir kredi kartı saklama çözümü sunuyor.
 • Bulut altyapısı sayesinde yatırım zorunluluğunu ortadan kaldırarak tahsilatlarda maliyetinizi düşürerek, kazancınızı artırıyor.
 • E-mail ve SMS ile anında tahsilat seçeneği ile hızlı ve güvenli bir ödeme seçeneği sunuyor.

 • Nasıl Başvururum?

  Banka ve ödeme yönetiminizi tek bir çatı altında yapmak ve bunu kolaylıkla gerçekleştirebilmek için bir çözüme ihtiyacınız var ise "Hemen Başvur" butonu üzerinden talebinizi iletebilirsiniz. PayFlex müşteri temsilcileri sizinle 24 saat içerisinde iletişim kurarak sorularınızı detaylıca cevaplayacaklardır.

  Firma bilgileri
  Ekran görüntüleri