Age Dijital Ajans

Age Dijital Ajans Hakkında

Age Dijital Ajans e-ticaret ve dijital dünya konusundaki 15 yıllık tecrübesiyle, e-ticaret ile ilgilenen KOBİ'lerin yönetimsel süreçlerine dahil olarak başarılı bir online ticaret deneyimi yaratıyor. İzmir'de faaliyet gösteren Age, Türkiye'nin bir çok bölgesinde farklı ölçeklerde bir çok referansla çalışıyor.

Age Dijital Ajans ile çalışmak sizlere düşük maliyet ile e-ticaret yönetimi üzerinde 40+ profesyonelin bilgi ve tecrübesinden destek almak, aynı zamanda sitenizi bu ekibin yönetmesi demektir. 360 derece çözümler sunan Age Dijital Ajans Yazılım ve Danışmanlık, e-ticaret siteniz için doğru analizleri belirler, “Planlama, Projelendirme, Uygulama” süreçleriyle başarılı sonuçlar almanızı sağlar. Başarılı ve yüksek satış odaklı bir e-ticaret sitesi için, kurulumdan tasarıma, ürün yüklemelerinden, kampanya kurgularına kadar dijital pazarlama stratejilerinin tamamını sizin yerinize oluşturur, yönetir ve kusursuz bir danışmanlık hizmeti sunarız. Siz sadece satışlarınıza odaklanırsınız.

Age Dijital Ajans ile 360° Çözümler

Frontend & Backend Site Yazılım ve Tasarım Geliştirme

Sitenizi doğru temeller üzerine inşa eden Front-End ve Back-End alanında özel site tasarımları oluşturuyor, smart widgetlarımız ile sitenizi güçlendirip kullanıcılara eşsiz görünüm sunuyoruz. Altyapınızın gücüne ek modüller geliştirerek kampanya kurgularınızı ve kullanıcı deneyimini en üst seviyelere çıkarıyoruz.

Grafik Tasarım

Güçlü Grafik departmanımızla Slider/Banner tasarımı, kampanya tasarımı, pop-up çalışması, logo çalışması, üst bar hareketli gif çalışmaları ve reklam görsel çalışmalarını sizin yerinize planlıyor ve firmanızın kurumsal çizgisinde özenle ve rutin periyodlarda hazırlayarak güncellemelerini sağlıyoruz.

SEO

Hedef kitlenizin dikkatini çeken özgün tanıtım yazıları yazıyoruz. Ayrıca Google arama motorunda sitenizi üst sıralarda konumlandırmak için gerekli olan ürün/kategori meta çalışması, Search Console yönetimi, SEO uyumlu ana sayfa tanıtım yazısı, Semrush anahtar kelime analizi, blog ve kategori yazıları, site hızı optimizasyonu ve çok daha fazlasını sağlıyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal Medya yönetiminizi gerçekleştiren deneyimli ekibimizle post tasarımı, Facebook/Instagram post paylaşımı, etkileşim paylaşımı, gif hareketli tasarım çalışması, kaydırmalı kategori postu, çekiliş kurgusu gibi çalışmaları sizin yerinize gerçekleştiriyoruz.

Dijital Pazarlama

Rekabetçi web sitelerine sahip şirketlerin, varlığını sürdürebilmesi için gerekli tüm çalışmalar alanında uzman olan departmanımıza emanet. Google Ads yönetimi, Facebook Business reklam yönetimi, Instagram reklam yönetimi, Criteo reklam yönetimi, mailing pazarlama/yönetim, Merchant Center yönetimi, aylık Ads Raporlama, SMS pazarlama, Setrow, Revotas vb. yeniden pazarlama ve reklam yönetim bütçesi yönetimi gibi çalışmaları yapıyoruz.

E-ticaret Yönetimi

E-ticaret yönetimini her yönüyle ele alan departmanımızla ürün yüklemesi, ürün güncellemesi, kampanya yönetimi, kategori yönetimi, ürün fiyat güncelleme, site içi filtreleme, ürün görsel optimizasyonu, sanal pos kurulumu, kargo modül kurulumu gibi hizmetleri ve e-ticaretinizde ihtiyacınız olan tüm kurguları sizin için gerçekleştiriyoruz.

Kimler Bizi Tercih Etmeli?

Önce sizi tanıyıp ihtiyaçlarınızı belirliyor, daha sonra ihtiyaçlarınıza yönelik olarak işinize değer katıyoruz.

 • SEO, Google Ads, özgün içerik gibi kavramlara hâkim değil misiniz?
 • E- ticaret sitenizin yönetimi için yeterli zamana ve/veya gerekli ekibe sahip değil misiniz?
 • Sosyal medya aracılığıyla geniş bir kitleye ulaşmayı önemsiyor musunuz?
 • Google aramalarında sitenizin daha ön sıralarda çıkmasını mı istiyorsunuz?
 • Doğru pazarlama stratejilerini belirleme konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?
 • Mükemmeliyetçi misiniz?
 • Nasıl Başvururum?

  Eğer sitenizin temellerini doğru kurmak ve operasyonel konuları profesyonel bir ajans yardımı ile yürütmek istiyorsanız Age Dijital Ajans'a yukardaki "Hemen Başvur" butonundan başvurunuzu anında iletebilirsiniz. Başvuru sonrası Age Ajans müşteri temsilcileri sizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi aktaracaktır.

  Firma bilgileri
  • Web Sitesi: https://www.ageajans.com/
  • Minimum Danışmanlık Fiyatı: 3.500 TL + KDV
  • Ücretlendirme Şekli: Aylık
  Ekran görüntüleri
  E-ticareti Ücretsiz Deneyin