Konu anlatımları

V7.2.6.0

Versiyon yeniliklerini aşağıdaki yazıdan inceleyebilirsiniz.

Yeni admin ürün istatistiklerinde arama istatistiklerinin limitini arttırma Eski admin’de arama istatistikleri içerisinde 100 adet veri gösterilirken, yeni admin’de 10 adet kayıt gösteriliyordu. Yeni admin’de 100 adede kadar gösterilmesi için geliştirme yapıldı
Google analytics entegrasyonuna GA4 eklenmesi Panelde bulunan Ziyaretçi İstatistikleri ve Ürün Arama İstatistikleri için bağlantısı yapılan Google Analytics altyapısında API Değişikliği gerçekleştirildi. Universal olarak açılan analytics hesaplarına ait verilerin getirilmesinin yanı sıra GA4 API ile açılan hesaplara ait verilerin de getirilmesi sağlandı. Kullanıcılar bağlantı sırasında istediği şekilde veri getirebilecekler.
Promosyon Birden fazla kategori ve marka tanımlama Kategori ve Marka bazlı promosyonlara birden fazla kategori veya marka ekleyebilme özelliği getirildi.
4 adet yeni temanın eklenmesi Toyico, Techway, Stakova ve Bree-Balla isimli 4 adet standart tema entegre edildi.
Yeni Admin Paket Bilgilerim/Ek Hizmet ve Sözleşmeler Alanlarının Geliştirilmesi Yeni adminde Ayarlar menüsü altına Hesabım sayfası getirildi. Bu sayfa içerisinde hesabın paket bilgileri ve hizmetler & ek sözleşmeler detayları yer alıyor.

Şu anda okuduğunuz makale

  • V7.2.6.0

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular