V7.2.5.0

Versiyon yeniliklerini aşağıdaki yazıdan inceleyebilirsiniz.

Ürün Yorum Hatırlatıcısı

Sipariş durumunun 'Teslim Edildi' olarak değiştirilmesi sonrası, siparişi geçen kişiye iletilen bilgilendirme mailinin içerisine, sipariş içeriğinde bulunan ürünleri hızlıca değerlendirip, yorum yapabileceği bir link eklendi. İlgili kişinin bu link üzerinden her bir ürün için yorum veya değerlendirme yapabileceği ekran tasarlanarak ürün/müşteri etkileşiminin arttırılması sağlandı.

Aktif Sepetler

Yeni yönetim panelinin anasayfasına 'Aktif Sepetler' alanı getirildi. Ayrıca tüm aktif sepetlerin görünmesi için Siparişler menüsünün altına Aktif Sepetler sayfası eklendi.

Yeni Responsive Temalar Eklendi

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz 4 adet yeni mobil uyumlu tema Tasarım Ayarları'na eklendi.

Üyeliksiz Hediye Çeki Kullanımı

Üyeliksiz yapılan alışverişlerde kullanılmak üzere hediye çeki tanımlaması yapılabilmesi sağlandı. Yeni yönetim panelinde hediye çeki ekleme ve düzenleme sayfalarına oluşturulan hediye çekinin üyeliksiz alışverişlerde de kullanılabilmesi için bir seçenek getirildi.

Varyant Yorumlarının Ana Üründe Gösterilmesi

Ürünlerin varyantlarına yapılan yorumların, hangi varyanta yapıldığı bilgisiyle birlikte ana ürünün yorumlar sekmesinde de gösterilebilmesi sağlandı.

Sipariş Durum Sorgulama

Siparişlerin, sipariş numarası ve email bilgileri kullanılarak sorgulanabilecekleri sayfa hazırlandı. Sipariş sorgulaması sonucunda siparişin durumunun öğrenilebilmesi, siparişin hızlıca tekrarlanabilmesi ve sipariş için iptal & iade talebi oluşturulabilmesi sağlandı.

Varyantlara Eklenen Resimlerin Ürün Detayda Varyant Seçiminde Görünmesi

Ürünlerin varyant değerlerine eklenen resimlerin, ürün detayda bulunan varyant seçim alanına küçük ölçekli hallerinin getirilebilmesi sağlandı. Varyant seçim tipinin 'Seçenek Listesi - Tekil' olduğu durumda varyantlara eklenen birinci resimler, ürün detay içerisinde varyant seçimi yapılan alanda görüntülenebilecek hale geldi

İptal & İade Talebi Oluşturma Sayacının Ürün Teslim Edildikten Sonra Başlaması

Ek Ayarlar sayfasından belirlenen İptal & İade talebi oluşturma süresinin, ürün teslim edildikten sonra başlaması için geliştirme yapıldı. Belirlenen sürenin, ürünün teslim edildiği tarihten itibaren başlaması için ek ayarlar sayfasına yeni bir seçenek getirildi.

Sipay 3D Ayarının Eklenmesi

Sipay ödeme sistemi ayarları içerisine, ödemelerin 3D yöntemiyle ya da 3D'siz şekilde geçilebilmesi için Güvenlik Tipi seçeneği getirildi.

Fastpass Ödeme Sistemi Entegrasyonu

Mercan SuperApp altyapısı ile FastPass ödeme sistemi entegrasyonu gerçekleştirildi.

Parçalı İadelerin Sipariş Raporlarına Eklenmesi

Ürünler için yapılan iade miktarının ve iade tutarının alınan sipariş raporlarında ve sipariş çıktılarında görünmesi sağlandı.

Sipay Hızlı Başvuru

Sipay ödeme yönteminin kullanılabilmesi için hızlı başvuru yapılabilecek yapı oluşturuldu. Yeni yönetim panelinde Ödeme Ayarları sayfasındaki Sipay sağlayıcısı içerisinden başvuru formuna ulaşılabilir.

Destek talebi oluşturmak için tıklayın. IdeaSoft Destek Sistemi
IdeaSoft e-ticaret çözümlerini incelemek için tıklayın. IdeaSoftE-ticaret Paketleri

Şu anda okuduğunuz makale

  • V7.2.5.0

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular