Konu anlatımları

Tasarım Ayarları

Tasarım Ayarları için aşağıdaki yazıyı inceleyebilirsiniz.

Tasarım Ayarları Hakkında

Tasarım Ayarları bölümünde sitemizde kullanmak istediğimiz temayı seçebilir, tema ile ilgili ayarları yapabilir, site logosunu ekleyebilirsiz. Sitenizin genel görünümü ile ilgili pek çok ayar bu bölümde yer almaktadır.
Bu bölüme erişim sağlayarak Temalar bölümünden temanızı değiştirebilir, tema ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz. Sliderlar alanından ise kullanmış olduğunuz temanızda göre değişkenlik gösterebilecek şekilde, slider eklemesi veya slider ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz. Menü Yönetimi alanından Kullandığınız tasarıma göre yerleri değişebilen, genel olarak sitenizde sayfanızın üst bölümüne bir bağlantı eklemek için kullandığınız alandır. Eklediğiniz her menü listelenerek isimleriyle beraber görünür.
Aşağı Açılır Menü alanından ekranından kategorilerin, sitenizde üst alanda aşağıya açılarak ekrana gelmesini sağlayabilirsiniz. Popup & Bar Yönetimi alanından sitenizin anasayfasında, kategorilerilerde veya ürünlere özel olarak oluşturabileceğiniz popupların yanı sıra sayfa altında yada üstünde info bar ekleyebileceğiniz sitenizde görsel farklılıklar yaratabileceğiniz bir alandır. Bloklar alanından kullandığınız tasarımlara göre sağ ve sol kısımlarında bulunan blokların düzenlendiği ve vitrin bloklarını ekleyebildiğiniz alandır.
Vitrin Blokları alanından oluşturmuş olduğunuz blokların yönetildiği alandır. Ödeme Sayfası Tasarımı alanından sitenizde bulunan ödeme aşamasındaki sayfanın, sistemin el verdiği durumda düzenleme yapabileceğiniz alandır. Son olarak Tema Site Ayarları alanından ise tasarım ayarlarınız ile ilgili genel özellikleri aktif/pasif yapabileceğiniz bir alandır. Burada açıklanan sayfaların dökümanlarına link üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Şu anda okuduğunuz makale

  • Tasarım Ayarları

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular