SEO+ Etiketleri

SEO Etiketleri için aşağıdaki yazıyı inceleyebilirsiniz.

SEO Etiket Hakkında

SEO etiket sistemi sadece Platinium paketlerimizde yer alan bir özelliktir. Paketinize dahil ise Ayarlar>Genel Ayarlar>Ek Ayarlar bölümünden SEO Plus Etiket Sistemi kullanımını aktif ederek ürün eklerken kullanabilirsiniz.

SEO Etiket Ekleme

İstediğiniz ürünlerin detay alanına erişim sağlayarak tanımlama yapabilirsiniz. Bir ürüne en fazla 10 adet SEO+ etiketi atayabilirsiniz. Eklediğiniz etiketlerin ürünle alaka düzeyi yüksek olmasına özen göstermeniz önerilmektedir. Gereksiz eklenen etiketlerin SEO'da düşüşünüze neden olabileceğini hatırlatmak isteriz.
Ürünlerinize etiket eklemek için SEO+ Etiket Sistemi alanından etiketinizi yazmaya başladığınızda görüntülenen seçeneklerden eklemek istediğiniz etiketi ekleyebilirsiniz. Daha sonra seçimleriniz tamamlandığında Kaydet butonuna tıklamanız gerekmektedir. Örneğin “Tek Tabak Mumluk” adlı ürününüz için aşağıdaki etiketleme alanına “mumluk ”, “mumluk hediyelik”, “tabak mumluk” ve benzeri ilgili kelimeler yazdığınızda gelen sonuçlardan ilgili olanları eklemeniz doğru olacaktır. Eklenen etiketler ürün detay sayfasında gözükecektir.
İlgili etikete tıklandığı zaman o etikete sahip bütün ürünler tek bir sayfada listelenebilecektir. Örnek olarak bir üründe bu etiketlerin nasıl görüntüğüne bakalım. Etikete tıklandığında "ses sistemleri" eklenmiş 2 ürün görülmektedir ve adres satırında da belirlenen etiketin ismininde yer aldığı url görülmektedir. Artık sistemizde www.huseyintutkun.myideasoft.com/mumluk,TA-1.html yeni bir url oluşturmuş olduk. Yine bu sayfa içinde ayrıca bir seo başlık anahtar kelime ve açıklama ekleyebiliriz.
Ayrıca oluşturmuş olduğunuz etiketler Ürünler>SEO+ Etiketleri bölümüne de eklenecektir. Bu bölümden ise eklemiş olduğunuz etiketlere özel Etiket Başlığı, Anahtar Kelime ve Açıklama olarak içerik ekleyebilirsiniz.
Önemli Bilgi: SEO+ Etiketleri kullanabilmek için paketinizin Platinium olması gerekmektedir.
Destek talebi oluşturmak için tıklayın. IdeaSoft Destek Sistemi
IdeaSoft e-ticaret çözümlerini incelemek için tıklayın. IdeaSoftE-ticaret Paketleri

Şu anda okuduğunuz makale

  • SEO+ Etiketleri

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular