Sayfa Oluşturma

Sayfa oluşturmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;

Erişim

Sitenizde sayfa oluşturabilmek için panelinizden İçerikler>Sayfalar alanına gelerek bu alandan Sayfa Ekle yazısını tıklamalısınız.

Sayfa Ekleme

Sayfa Ekle butonuna tıkladıktan sonra ilgili bölüm üzerinden düzenlemelerde bulunabilirsiniz. Öncelikle oluşturacağınız Tür'ü seçmeniz gerekmektedir. Bu alanda Sayfa ve Haber olarak 2 seçim karşınıza çıkmaktadır.
Daha sonra Başlık kısmından oluşturacağınız sayfanın başlığını yazmanız gerekmektedir. Bu adımda geçildikten sonra İçerik kısmına oluşturacağınız Sayfa'nın içerik bilgilerini doldurmanız gerekmektedir.
Blok Durumu alanı ise eğer temanızda blok alanı tanımlı ise filtre alanında bunu görebilirsiniz. Yukarıdaki “Hakkımızda” başlığını örnek olarak; Blok Durumu aktif durumundayken nasıl görüneceği aşağıdaki görseldedir.

Detay

Oluşturduğunuz Sayfa'ya İçerik kısmında bulunan Resim ikonuna tıklamanız durumunda istediğiniz görselleri bu sayfaya ekleyebilmektesiniz.

Video Ekleme

Ayrıca oluşturduğunuz Sayfalara Video ekleyebilmektesiniz. Bunun için öncelikle video eklenilmek istenilen alandan "iframe" kodu alınmalıdır. Bu kod alındıktan sonra İçerikler bölümünden Kaynak Kodu bölümüne gelinmeli daha sonra ise alınan iframe kodunun bu alana yapıştırılması gerekmektedir.

Seo Ayarları

Son olarak oluşturduğunuz Sayfada "Seo Bilgileri" bölümü alanından, ilgili Sayfanın Seo düzenlemelerini yapabilmektesiniz.
Destek talebi oluşturmak için tıklayın. IdeaSoft Destek Sistemi
IdeaSoft e-ticaret çözümlerini incelemek için tıklayın. IdeaSoftE-ticaret Paketleri

Şu anda okuduğunuz makale

  • Sayfa Oluşturma

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular