Mail Listesi Aktarımı

Mail Listesi Aktarımı için aşağıdaki yazıyı inceleyebilirsiniz.

Mail Listesi Aktarımı

Daha önce kullandığınız bir sistem üzerinde kullanıcılarınızın mail listeleri var ise, bu listeleri sisteme toplu olarak aktarabileceğiniz veya sistemdeki mail listesinizi farklı mailing firmalarında kullanmak üzere dışarıya excel formatında çıktı alabildiğiniz alandır. Bu alanda panelinizden erişebilmek için Ayarlar>Mail Yönetimi>Mail Listesi Aktarımı alanından erişebilirsiniz.

Mail Listesini İçeri Aktarmak

Eğer elinizde not defteri üzerinde hazırlanmış .txt uzantılı mail listeniz var ise, sisteme yükleyebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken mail listeniz not defteri içerisinde alt alta yazmalıdır.
  • test0@mail.com
  • test1@mail.com
  • test2@mail.com
  • test3@mail.com
Şeklinde bir listeyi not defteri içerisinde hazırladıktan sonra Seçiniz butonuna basarak bu hazırladığınız dosyayı seçin ve hangi mail grubu içine eklemek istiyorsanız grubu da seçtikten sonra Mail Listesini İçeri Aktar butonuna basın. Tek seferde maksimum 10.000 adet maili sisteme kaydedebilirsiniz. Kaydetme işleminden sonra Mail Listesi yönetimi menüsü içerisinde ilgili mailleri görebilirsiniz.

Mail Listesini Dışarı Aktarmak

Sisteminizde mail listenize kayıt olmuş kişiler ile üyeliksiz alışveriş yapan müşterilerinizin mail adresleri kayıt edilmektedir ve bu çıktıyı dışarı aktarmak için Mail Listesini Dışarı Aktar butonuna basabilirsiniz. Daha önce mail listenizdeki mail adresleri gruplandırma yaptıysanız seçtiğiniz grup içindeki mailleri Excel formatında alabilirsiniz. Mail listesi grupları olulturmak için ilgili yardım sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.
Destek talebi oluşturmak için tıklayın. IdeaSoft Destek Sistemi
IdeaSoft e-ticaret çözümlerini incelemek için tıklayın. IdeaSoftE-ticaret Paketleri

Şu anda okuduğunuz makale

  • Mail Listesi Aktarımı

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular