Mail Hesapları

Mail Hesapları için aşağıdaki yazıyı inceleyebilirsiniz.

Mail Hesapları

Alan adınız uzantılı bir mail adresi açabilir veya daha önceden açmış olduğunu mail hesaplarınızı yönetebilirsiniz. Tüm mail hesaplarınız mail hesapları bölümünde listelenecektir. Eğer bir mail hesabının şifresini değiştirmek isterseniz sağ tarafındaki düzenleme butonuna basabilirsiniz. Şifre değiştirebileceğiniz ekran gelecektir. Şifreniz minumum 8 maksimum 32 karakter olabilir ve içerisinde küçük harf, büyük harf ve rakam kullanma zorunluluğunuz bulunur. Herhangi bir mail hesabını silmek isterseniz ise sağ tarafındaki sil butonun basabilirsiniz.

Mail Hesap Ekleme

Yeni bir mail hesabı eklemek için Ekle butonuna tıklayabilirsiniz. Oluşturabileceğiniz mail adresi sayısı kullandığınız pakete göre değişiklik gösterecektir.Karşınıza mail hesap adı ve şifresini girebileceğiniz ekran gelecektir. Hangi mail adresini açmak istiyorsanız hesap adına yazabilirsiniz. Mail şifreniz minumum 8 maksimum 32 karakter olabilir ve içerisinde küçük harf, büyük harf ve rakam kullanma zorunluluğunuz bulunur. Oluşturduğunuz mail adresi ile şifre aynı olmamalıdır. Örneğin info@ olarak bir mail oluşturduğunuzda şifrede info geçmemelidir.

Mail Adresimi Nereden Kontrol Edebilirim?

Yeni bir mail adresi ekledikten sonra dilerseniz o mail adresini microsoft outlook,iphone,android,macOS gibi mail okuyucu programlar üzerinden kullanabilirsiniz. Mail programlarının kurulum kılavuzlarına burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz. Eğer online bir şekilde dilediğiniz zaman o mail adresine girmek isterseniz http://mail.siteadresiniz.com yazmalısınız. Yani alan adınızın bağlantısının başına www yerine mail ekleyerek o adrese girmelisiniz.
Önemli Bilgi: Mail ekleme sayıları kullandığınız pakete göre değişkenlik göstermektedir.
Destek talebi oluşturmak için tıklayın. IdeaSoft Destek Sistemi
IdeaSoft e-ticaret çözümlerini incelemek için tıklayın. IdeaSoftE-ticaret Paketleri

Şu anda okuduğunuz makale

  • Mail Hesapları

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular