Mail Hesabı Kampanyaları

Mail hesabına özel kampanya alanından belirli bir mail uzantılı kişiler sitenize üye olduğunda otomatik olarak o üyeleri farklı bir üye grubuna atayabilirsiniz. Örnek olarak @ideasoft.com.tr uzantılı bir mail adresi ile sitenize üye olan bir kişinin standart bir üye değil de açmış olduğunuz farklı bir üye grubuna atanmasını sağlayabilirsiniz.

Bu işlem için ilk önce kendinize farklı bir üye grubu oluşturmanız gerekir. Yeni bir üye grubu oluşturmak ile ilgili hazırladığımız yardım sayfası için buraya tıklayınız.

Not: Mail uzantısını yazdıktan sonra 'Enter' a basarak formu kaydedin. Aynı yöntemle birden fazla uzantı ekleyebilirsiniz.

Mail uzantısı olarak ideasoft.com.tr girildiğini görebilirsiniz (@ideasoft.com.tr değildir). Üye grubu olarak da daha önce sistemde açılan Gold Üye seçilmiştir. Bu senaryo şunu sağlayacaktır. Web sitenize @ideasoft.com.tr mail adresini kullanarak bir kişi üye olursa, artık o kişi otomatik olarak Gold Üye grubu içerisine atanacaktır. Siz Gold Üye grubuna farklı indirimler tanımlamışsanız otomatik şekilde o kişiler de indirimlerden faydalanabileceklerdir.

Belli bir uzantıya sahip e-mail hesabı ile üye olan kişileri otomatik olarak bu Üye/Bayi grubuna eklemek ve varsa bu gruba özel kampanyalarınızdan otomatik olarak faydalandırmak için bu özelliği kullanabilirsiniz.

Uzantı eklemek için mail adresinin @ işaretinden sonraki kısmını eklemeniz gereklidir. Örneğin, info@ideasoft.com.tr maili için uzantı olarak ideasoft.com.tr eklemelisiniz.

Destek talebi oluşturmak için tıklayın. IdeaSoft Destek Sistemi
IdeaSoft e-ticaret çözümlerini incelemek için tıklayın. IdeaSoftE-ticaret Paketleri

Şu anda okuduğunuz makale

  • Mail Hesabı Kampanyaları

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular