Kuveyt Türk Yerinde Finansman

Kuveyt Türk Yerinde Finansman hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki yazıyı inceleyebilirsiniz.

Kuveyt Türk Hakkında

Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş., kurulduğu 31 Mart 1989 tarihinden bu yana faizsiz finans alanında faaliyetlerini yürütmektedir. Kuveyt Türk, dinamik kurumsal yönetim anlayışıyla, müşterilerinin hizmetine sunduğu yenilikçi ürünleriyle ve yurt dışı açılımıyla katılım finansın gelişimine katkı sağlamaktadır. Türkiye’nin en iyi ilk 10 bankası içinde yer alıp katılım bankaları içinde de birinci sırada yerini korumaktadır.

Kuveyt Türk Yerinde Finansman Nedir?

Yerinde Finansman, anlaşmalı e-ticaret siteleri ve bayilerde ödeme alma imkânı sunan dijital alışveriş finansmanı ürünüdür. Anlaşmalı iş yerlerinin ödeme sayfasında Yerinde Finansman ile ödeme seçeneği bulunur. Kuveyt Türk müşterileri bu anlaşmalı e-ticaret sitelerinden 500-40.000 TL arasındaki alışverişlerini 36 aya varan vade seçeneği ile rahatlıkla ödeyebilir.
Siz Peşin Satın Kuveyt Türk 36 Aya Kadar Taksitlendirsin
Kuveyt Türk’ün alışveriş finansmanı ürünü olan Yerinde Finansman ile ödeme alma fırsatını kaçırmayın! Yerinde Finansman ile siz ödemelerinizi peşin alırken Kuveyt Türk müşterilerine 36 aya kadar taksitlendirir. Böylelikle yüksek meblağlı ürünleri almakta zorlanan, taksit imkanından faydalanmak isteyen ya da kart limitini kullanmak istemeyen müşterileri kaçırmazsınız. Üstelik paranız anında, tek parça olarak hesabınıza geçer.

Kuveyt Türk Yerinde Finansman Fayda ve Avantajları

  • Normal şartlarda müşterinin satın alamayacağı ürünü, Yerinde Finansman’ın 36 ay taksit imkânı sayesinde satın alma olasılığı artar. Dolayısıyla iş yerinizin satış hacmine olumlu etki eder.
  • Alışverişin tamamlanmasıyla tutar kesintiye uğramadan, tek parça halinde, anında iş yeri hesabınıza geçer.
  • POS komisyon gideri gibi iş yerinize herhangi bir maliyeti yoktur.
  • Alternatif bir ödeme alma yöntemidir.
  • Finansman ürünü olduğu için müşterilerin kart limitini etkilemez.

Kuveyt Türk Yerinde Finansman Müşteri Kullanımı

  • Entegrasyonu yapılan e-ticaret sitenizin ödeme aşamasında "Alışveriş Kredisi - KT Yerinde Finansman” seçeneği bulunur. Müşterinin bu seçeneği seçmesiyle ile finansman talebi girilmiş olur ve süreç başlar.
  • Ekranda bir QR kod oluşur.
  • Müşteri Kuveyt Türk Mobil’e giriş yapar ve "QR Kod İşlemleri" sayfasından ekrandaki QR kodu okutur. Taksit sayısını seçip sözleşmeleri onaylamasıyla ödeme tamamlanmış olur.
  • Tutar iş yeri hesabınıza tek parça halinde anında geçerken banka tarafından müşteriye taksitlendirilir.

Nasıl Başvururum?

IdeaSoft alt yapısını kullanıyor ve Kuveyt Türk ile gerçekleştirmiş olduğumuz işbirliğinden yararlanmak istiyorsanız, Link'e tıklayarak ilgili sayfadan Hemen Başvur ile hızlıca Kuveyt Türk'e iletebilirsiniz. Kuveyt Türk müşteri temsilcileri sizinle 24 saat içerisinde iletişim kuracaklardır.

Erişim

Başvurunuzu oluşturduktan sonra Kuveyt Türk tarafından size iletilen Merchant ID bilgileri ile Minimum ve Maksimum sipariş tutarlarınızı belirterek, Panelinizden Ayarlar>Genel Ayarlar alanından Ödeme Ayarları bölümüne tıklayarak bilgileri düzenleyeceğiniz ekrana ulaşabilirsiniz. Kuveyt Türk Yerinde Finansman alanı görülmüyorsa sağ üst bölümde bulunan Çark işaretine tıklayarak açabilirsiniz.
Destek talebi oluşturmak için tıklayın. IdeaSoft Destek Sistemi
IdeaSoft e-ticaret çözümlerini incelemek için tıklayın. IdeaSoftE-ticaret Paketleri

Şu anda okuduğunuz makale

  • Kuveyt Türk Yerinde Finansman

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular