İçerik Ayarları

İçerik ayarlarınızı düzenleyebilmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz..

Erişim

Panelinizden İçerikler>İçerik Ayarları alanından alanından görüntüleyebilirsiniz.

İçerik Ayarları

Bu alanda kullandığınız temalarda kullanımı/görünümü farklı gösteren alanlar mevcuttur. Anasayfa Üst İçerik, Sayfa Altı, Markalar Üst İçerik, Kategoriler Üst İçerik, Yeni Ürün Üst İçerik, Sponsor Ürünler Üst İçerik, İndirimli Ürünler Üst İçerik, Popüler Ürünler Üst İçerik gibi bölümler bulunmaktadır.
  • Anasayfa üst içerik
Sitenizde sadece anasayfadaki ürünlerin üzerinde çıkacak bir metin, video, resim ve slider eklemenize imkan sağlar. Eklenen bir içerik sadece anasayfada görünecektir, bir kategoriye veya ürüne girildiğinde eklenen içerik görünmeyecektir. Daha çok slider sistemi kullanılarak kampanya yapılan ürünler ile ilgili resimlerin yerleştirildiği alandır. Anasayfa üst içerik alanı her temada kullanılmamaktadır.
  • Sayfa Altı İçerik
Sitenizde tüm sayfaların en altında çıkacak bir resim, bir metin bir bağlantı ekleyeceğiniz alandır. Buraya eklediğiniz bir içerik sitedeki tüm sayfalarda görünecektir. Genelde iletişim, mesafeli satış sözleşmesi, gizlilik ve güvenlik gibi bağlantılar eklemek için kullanılır.
  • Markalar Üst İçerik
Tüm markaların gösterildiği sayfada bir üst içerik alanı eklemek için kullanılabilir. Tüm markalar sayfasına www.siteadresi.com/markalar.html adresinden ulaşabilirsiniz.
  • Kategoriler Üst İçerik
Tüm kategorilerin gösterildiği sayfada bir üst içerik alanı eklemek için kullanılabilir. Tüm kategoriler sayfasına www.siteadresi.com/kategoriler.html adresinden ulaşabilirsiniz.
  • Yeni Ürün Üst İçerik
Ürünler sayfasından Yeni vitrini olarak işaretlenen tüm ürünler www.siteadresi.com/yeni-urunler adresinde gösterilir. Bu sayfa için bir üst içerik eklemek için kullanabilirsiniz.
  • Sponsor Ürünler Üst İçerik
Ürünler sayfasında Sponsor vitrini olarak işaretlenen tüm ürünler www.siteadresi.com/sponsor-urunler adresinde gösterilir. Bu sayfa için bir üst içerik eklemek için kullanabilirsiniz.
  • İndirimli Ürünler Üst İçerik
İndirim tanımladığınız tüm ürünler indirimli ürünler sayfasında www.siteadresi.com/indirimli-urunler adresinde gösterilir. Bu sayfa için bir üst içerik eklemek için kullanabilirsiniz.
  • Popüler Ürünler Üst İçerik
Ürünler sayfasında Popüler vitrini olarak işaretlenen tüm ürünler www.siteadresi.com/populer-urunler adresinde gösterilir. Bu sayfa için bir üst içerik eklemek için kullanabilirsiniz.
Önemli Bilgi: İçerik ayarları kullanılan bir çok temada aktif olarak kullanılmamaktadır.
Destek talebi oluşturmak için tıklayın. IdeaSoft Destek Sistemi
IdeaSoft e-ticaret çözümlerini incelemek için tıklayın. IdeaSoftE-ticaret Paketleri

Şu anda okuduğunuz makale

 • İçerik Ayarları

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular