Anasayfa altı (Footer) Düzenleme

Anasayfa altı(Footer) düzenleyebilmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz..

Erişim

Panelinizden Ayarlar>Tasarım Ayarları>Temalar alanından kullandığınız temanın Tema Ayarları bölümüne tıklayarak footer alanınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Footer Düzenleme

Sitenizin anasayfa alt bölümünü daha etkin kullanabilmeniz için footer alanınızda düzenleme yapabilirsiniz. Sistem tarafından footer bölümündeki Sayfalar alanına otomatik olarak Mesafeli Satış Sözleşmesi, Gizlilik ve Güvenlik, İptal İade Koşulları ve Kişisel Veriler Politikası gelmektedir. Bu sayfaların detaylarını İçerikler>Sayfalar alanından düzenleyebilirsiniz. Örneğin footer bölümünüze Hakkımızda ile ilgili sayfa eklemek istiyorsunuz. Bunun için öncelikle Sayfa Oluşturma sayfamızı kontrol edebilirsiniz. Sayfanızı oluşturduktan sonra sistem size bir URL oluşturmaktadır. Bu URL'yi kopyalamanız gerekmektedir.
Daha sonra Tema ayarınıza gelerek bu bölümden Footer bölümünüze erişim sağlamalısınız. Bu alanda bulunan Footer Menüleri üzerinden değişiklik yapılması gereklidir. Bu alanda düzenleme yapmak için detaylı html bilmenize gerek yoktur. Ekleyeceğiniz sayfanın anasayfada hangi sıralamada görünsün istiyorsanız o alanda bir boşluk bırakmalısınız. Daha sonra üst veya alt alanda bulunan bir satırı kopyalama yapmalısınız. Burada 2 önemli nokta bulunmaktadır. Link alanına ilgili yazıya tıklanıldığında hangi sayfaya yönlensin istiyorsanız o sayfanın linkini yapıştırmanız gerekmektedir. 2. önemli nokta ise anasayfada hangi hangi başlığın görülmesini istiyorsanız o yazıyı bu alana yazmalısınız. Görsel üzerinde örnek bir ekleme yapılarak anasayfada gösterimine bakabilirsiniz.

Sitede Nasıl Görünür?

Önemli Bilgi: Link alanında ekleme yaparken başında ve sonunda bulunan tırnak işaretlerin silinmemesine dikkat ediniz.
Destek talebi oluşturmak için tıklayın. IdeaSoft Destek Sistemi
IdeaSoft e-ticaret çözümlerini incelemek için tıklayın. IdeaSoftE-ticaret Paketleri

Şu anda okuduğunuz makale

  • Anasayfa altı (Footer) Düzenleme

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular