Basında Biz

IdeaSoft 10 Milyon TL’lik E-Ticaret Ekosistemi Oluşturuyor.

IdeaSoft, 4 büyük şehirde düzenlediği toplantılar ile mevcut bayilerine ve bayi ağına katılmak isteyen bilişim şirketlerine e-ticaret dünyasının güncel değişkenlerine yönelik detaylı bilgiler aktardı. IdeaSoft, bayileri ile birlikte Türkiye’de değeri 10 milyon TL’ye ulaşan bir ekosistem oluşturmayı hedefliyor. E-ticaret yazılımı sektöründe 10 yılı aşkın deneyimiyle sektöründe lider olan IdeaSoft, 2015 yılı hedefleri odağında mevcut bayilerine...

KOBİ’ler E-Ticaret Satışlarını % 30 Artırdı.

E-ticaret yazılımı sektöründe 10 yıldır hizmet veren IdeaSoft tarafından 5000 e-ticaret şirketinin verileri kapsamında yapılan analizler odağında hazırlanan 2014 yılı Türkiye KOBİ E-Ticaret Raporu açıklandı. KOBİ’lerin e-ticarette geldiği noktayı ortaya koyan rapora göre, KOBİ'ler 2014 yılında önceki yıla oranla satışlarını %30 artırırken, 15 milyon adeti aşkın ürünü online mağazalardan satışa sundu ve 1,5 milyon siparişi...

İşiniz İnternette projesine başvurular 5 ayda 10 bini geçti - Webrazzi

Türkiye'deki e-ticaret ekosistemini geliştirmek ve güçlendirmek için Google, IdeaSoft, Garanti Bankası, Yurtiçi Kargo ve SadeceHosting iş birliği ile işiniz internette projesinde başvurular 10 bini geçti. Tek e-ticaret altyapı sağlayıcısının IdeaSoft olduğu projenin Webrazzi haberini okumak için tıklayın.

KOBİ'ler Sıfır Maliyetle E-ticaret'te - Milliyet Gazetesi

Google Türkiye ve Garanti Bankası'nın öncülüğünde "İşinizi İnternete Taşıyın" projesi hayata geçti. Hedefte KOBİ'ler var. Projeyle KOBİ'lere bedava e-ticaret sitesi kurulacak. Böylece e-ticarete adım atarak ürünlerini tanıtıp yeni pazarlara açılacaklar.

Türkiye’nin en büyük e-ticaret girişimi - NTV

Türkiye’nin internet gücünü artırmak ve ekonomisini büyütmeye yardımcı olan en önemli projelerden biri Google öncülüğünde hayata geçiyor. ‘İşinizi İnternete Taşıyın’ platformu, Türkiye’deki tüm KOBİ’lerin IdeaSoft altyapısı ile 10 dakika içinde e-ticarete atılmasını sağlayacak. Haberin devamını okumak için tıklayın.

KOBİ'lere E-ticaret Kapısı - Taraf Gazetesi

Türkiye'deki tüm KOBİ'leri e-ticaret ile tanıştırmak amacıyla kurulan "İşinizi İnternete Taşıyın" platformu hayata geçti. Hedef ise 1 milyon KOBİ'ye ulaşmak.

1 Milyon KOBİ İçin E-dönüşüm Zamanı - Yeni Şafak Gazetesi

Google öncülüğünde, Garanti Bankası, Yurtiçi Kargo, IdeaSoft ve SadeceHosting desteği ile kurulan "İşinizi İnternete Taşıyın" platformu, Türk KOBİ'leri e-ticaret ile tanıştırmak için kolları sıvadı. Platform, 1 Milyon KOBİ'ye erişerek, şu an aktif e-ticaret sitelerini iki katına çıkarmayı hedefliyor.